Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Dream to live clean?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

 

O nas

Ski Serwis Włoch jest  rodzinną firmą, zajmującą się wypożyczaniem oraz serwisowaniem sprzętu zimowego od 1988 roku. Pomysł założenia serwisu zrodził się
z pasji do nart i gór Włodzimierza Włocha, Instruktora Narciarstwa PZN, brata obecnego właściciela.

 

Gwarantujemy, iż będziecie Państwo obsługiwani przez przeszkolony personel, który doradzi i wybierze  odpowiedni sprzęt, dopasowany do indywidualnych potrzeb. W fachowym i precyzyjnym serwisie naszą wiedzę i umiejętności wspomagają profesjonalne maszyny i urządzenia do serwisu sprzętu zimowego. Wieloletnią praktykę wciąż pogłębiamy uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo usatysfakcjonowani poziomem naszych usług oraz mile zaskoczeni ich ceną.

 

Lokalizacja naszej firmy pozwala na korzystanie z jej usług przez narciarzy i snowboardzistów, chcących cieszyć się jazdą na nartach zarówno na polskich jak
i słowackich trasach narciarskich.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Region

Zwardoń

Miejscowość położona na granicy ze Słowacją,  w zachodniej części Beskidu Żywieckiego, na wysokości  ok. 680 m n.p.m., w odległości ok. 50 km od Bielska-Białej. Oprócz kolejowego i drogowego przejścia granicznego ze Słowacją,  na terenie miejscowości zlokalizowane są trzy przejścia turystyczne, które pozwalają na duży wybór tras pieszych. Główne szlaki turystyczne prowadzą  na Baranią Górę, Wielką Raczę oraz  na Rachowiec. Wyjątkowe, malownicze  położenie wioski wpływa na specyficzny mikroklimat, który powoduje, iż pokrywa śnieżna utrzymuje się tutaj stosunkowo długo, nawet do połowy kwietnia. Główne miejsca do uprawiania narciarstwa to Mały Rachowiec, Duży Rachowiec ,a na Słowacji Ski Park na Wielkiej Raczy.

 

Wszystkich zainteresowanych uprawianiem sportów zimowych zapraszamy do naszej wypożyczalni, gdzie  dobierzemy dla Państwa odpowiedni sprzęt. Osoby ceniące komfort oraz bezpieczeństwo znajdą w naszym serwisie personel oraz urządzenia, które pomogą profesjonalnie przygotować Wasze narty i deski do jazdy.

Serdecznie zapraszamy.

 

Odwiedź nas34-373 Zwardoń 9a
Zadzwoń+48 518 083 380
Napisz do nas skiserwiswloch@o2.pl